خانه » اخبار

اخبار

جدول واریزی بلوک های E&F پروژه مهندسین۲

جدول واریزی بلوک های E&F پروژه مهندسین۲

عضو محترم پروژه مسکونی مهندسین۲، در ادامه طرح تعیین مالکین بلوک ها و با توجه به شروع عملیات اجرایی اسکلت بلوک های E&F و اولویت جنابعالی ( واریزی و رتبه) جدول پرداختی تا پایان اسکلت به شرح ذیل اعلام میگردد: *توجه: مشارکت در این طرح و همکاری شما باعث تثبیت جایگاه شما در این بلوک ها خواهد بود. بیشتر بخوانید »

جدول واریزی بلوک B پروژه مهندسین۱

جدول واریزی بلوک B پروژه مهندسین۱

عضو محترم پروژه مسکونی مهندسین۱، در ادامه طرح تعیین مالکین بلوک ها و با توجه به شروع دوباره عملیات اجرایی اسکلت بلوک B و اولویت جنابعالی ( واریزی و رتبه) جدول پرداختی تا پایان اسکلت به شرح ذیل اعلام میگردد: *توجه: مشارکت در این طرح و همکاری شما باعث تثبیت جایگاه شما در بلوک B خواهد بود. بیشتر بخوانید »

کاندیداتوری بازرس تعاونی

کاندیداتوری بازرس تعاونی

اعضای محترمی که قصد کاندیداتوری بازرس تعاونی را دارند، تا تاریخ ۹۶/۰۹/۰۴ در ساعات اداری به دفتر تعاونی مراجعه نمایند.   شرایط کاندیداتوری بازرس : دارا بودن مدرک تحصیلی کاردانی یا بالاتر در یکی از رشته های تحصیلی مالی، حسابداری، حقوقی و رشته های مشابه یا سه سال تجربه مفید مرتبط. عدم قرابت سببی یا نسبی تا درجه سوم از ... بیشتر بخوانید »

نتایج اولیه انتخاب واحد بلوک B2 و C3 مهندسین۳

نتایج اولیه انتخاب واحد بلوک B2 و C3 مهندسین۳

نتایج اولیه انتخاب واحد بلوک B2 و C3 مهندسین۳ به شرح ذیل اعلام می گردد: *توجه* اعضایی که موفق به انتخاب واحد شده اند تا تاریخ ۹۶/۰۹/۰۵ فرصت دارند جهت تعیین تکلیف مابه التفاوت به دفتر تعاونی مراجعه فرمایند. بیشتر بخوانید »

دستورالعمل نحوه انجام انتخاب واحد بلوک B2 و C3 از پروژه مسکونی مهندسین۳+پلان واحدهای مسکونی

دستورالعمل نحوه انجام انتخاب واحد بلوک B2 و C3 از پروژه مسکونی مهندسین۳+پلان واحدهای مسکونی

براساس مصوبه هیئت مدیره تعاونی : **به عنوان شرط ورود اعضاء محترم پروژه به پروسه انتخاب واحد، حداقل مبلغ واریزی به میزان ۶۱ میلیون تومان درنظر گرفته شده است. ۱_درتاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ سیستم رتبه بندی موقتاً فریز شده و مبنای حق تقدم در انتخاب واحد، رتبه عضو در تاریخ مذکور می باشد. ۲_از روز ۱۱ آبان ماه تا روز ۲۵ آبان ... بیشتر بخوانید »

لیست خروجی اعضای مهندسین۳

با توجه به اینکه تعدادی از اعضای پروژه مهندسین۳ علیرغم اخطارهای قبلی و پیگیری های مکرر کتبی و تلفنی شرکت تعاونی مبنی بر تکمیل واریزی اقدام ننموده اند. هیئت مدیره تعاونی علیرغم میل و به جهت حفظ منافع سایر اعضا و همچنین تسریع در عملیات اجرا و تکمیل پروژه، مکلف به انجام ماده ۵۸ اساسنامه در خصوص این اعضا در ... بیشتر بخوانید »

http://www.20script.ir